А знаєте, як пахне весна? В DEPO’t center «оселилися» аромаексперти!

DEPO't center

Весну зустрічаєм з новим магазином у торговій галереї DEPO’t center. Саме на початку весни відкрився магазин для парфумоманів - NISHA PERFUMER BAR.

Близько 100 брендових ароматів: Cigno Nero, Berlin Gallivant, Versense, Creed Erolf, Vertus, Givenchy, Dior, LALIQUE ENCRE NOIR, Zadig & Voltaire, Gucci, Parfums de Marly Layton, Carolina Herrera, Anima Mundi, Tobacco Oud, JO MALONE, Yves Saint Laurent, та інші, які можна придбати на розпив.

Так-так, саме на розпив продають аромати!

Елітні нішеві аромати давно стали символом витонченості і атрибутом, що дозволяє підкреслити статус, розкрити та підкреслити свій образ.

Відрізняються вони не тільки якістю, але і високою ціною, тому доступні далеко не всім. Як би не дивно звучало поняття «розпив духів» для необізнаного вуха, ніякого розпивання рідини (в гастрономічному сенсі) в даному випадку не відбувається.

Розпив парфумерії - це спільна покупка одного аромату декількома людьми, які потім просто-напросто ділять покупку і користуються нею в своє задоволення. Куплені духи розподіляються по маленьких ємкостях з розпилювачем (атомайзери), після чого всі учасники розпиву отримують по атомайзеру бажаного обсягу з вибраним ароматом.

Оригінальний флакон залишається у організатора або передається будь-кому з учасників (зазвичай тому, хто взяв найбільшу кількість аромату).І це тільки перші ази у парфумерній справі, якими діляться консультанти аромабутіку.

Як би не було, пройти мимо цього магазину, не затримавшись для глибокого вдиху, просто неможливо! Вишуканий інтер’єр та, звісно, аромати у повітрі, просто так не відпускають!

Приємної нам усім весни з ароматом перемоги!

31.03.2023