Літній SALE в Isei!

ISEI

Літній SALE в Isei!

Вже готові до відпочинку?! Якщо відповідь «так!» - Bам до магазинів корейської косметики Isei! Саме тут до кінця червня діють суперові літні пропозиції!

-20% на всі сонцезахисні засоби* та Акція 1+1=подарунок!

Подарунок отримати легко! Купуйте два будь-яких товари з асортименту брендів Avec Moi, Imface, Lofloy, Our Herb Story, Shinetree, Pascucci, та беріть третій товар з асормименту перелічених брендів у подарунок**!

Акція діє в магазині Isei до 30.06.2019 року включно, за умови наявності товарів в асортименті магазину. Акція не сумується з іншими акціями та пропозиціями, які проходять у мережі Isei на період дії даної Акції.

Детальний перелік акційних товарів запитуйте у продавців-консультантів магазину Isei або ознайомлюйтесь на сайті www.isei.ua.

Isei – 79 магазинів – Офіційні бренди та висока якість товарів. Наші бренди: Missha, LG, A’pieu, Beyond, Lion. Наші продукти: тканинні маски, догляд за обличчям та тілом, гігієна, побутова хімія.

Isei – твої б’юті запити реальні!

*знижка діє на певні солнцезахисні засоби з асортименту в магазині, що є в наявності на період проведення Акції. Знижка не сумується з іншими знижками, що діють в мережі.

**під подарунком мається на увазі придбання товару за 0,01 коп.

Для участі в акції - заповніть анкету

Акція закінчиться: 30-06-2019

Залишилось: 11д. 12г.