JYSK обмінює ваш СТАРИЙ матрац на НОВИЙ категорії GOLD з додатковою знижкою 20%!*

JYSK

JYSK обмінює ваш СТАРИЙ матрац на НОВИЙ категорії GOLD з додатковою знижкою 20%!*

Хотіли давно змінити основу, від якої залежить Ваш сон? Але не готові до клопотів з утилізацією та пошуком нового якісного матраца? JYSK є визнаним експертом в області сну, який забезпечує найкраще обслуговування та допомагає зробити правильний вибір.

Чому матраци JYSK?

:-:Цілий тиждень тут тривають Дні Здорового Сну зі знижками до 60% на ВСІ товари для спальні! Разом з обміном, Ви маєте додаткову знижку 20% від акційної ціни за Ваш старий матрац, і не маєте клопоту з утилізацією, адже це ми беремо на себе.

:-:Всі матраци мають подовжену гарантію до 25 років!

:-:Відвідайте матрацну студію магазину JYSK та подивіться, спробуйте, відпочиньте на різних матрацах, а продавці-консультанти з "Академії сну" допоможуть вибрати матрац, який буде підходити саме Вам.

:-:Гарантія 100-денного випробування матраців серії GOLD! Якщо Ви зрозуміли, що матрац Вам не підходить - без проблем можете обміняти його на інший з серії GOLD.

Пропозиція діє з 17 до 23 лютого, не діє при замовленні онлайн. На заміну приймаються матраци будь-якого виробника.

+Долучайтесь до екоініціативи та купуйте матрац з максимальною вигодою!

Деталі за посиланням: https://jysk.ua/obmin-matraca?utm_source=trc&utm_medium=social&utm_campaign=OtherReturn_20220217 або у консультантів магазину JYSK в DEPO't center, 2 поверх, з 10:00 до 21:00.

Акція завершена