МОДО. Майорал

МОДО. Майорал

МОДО модний дитячий одяг

-новий гравець українського ринку дитячого одягу в преміум сегменті.

На сьогоднішній день в магазині представлені європейські бренди дитячого одягу та аксесуари високого класу. Серед них такі якMayoral (Іспанія), Trestelle (Італія), Wojcik, Daga, Remix (Польща) та ін.

Кожна марка має власний стиль, має свою історію розвитку і по-своєму унікальна.

В магазині МОДО в пріоритеті представлений іспанський бренд Mayoral. Цим брендом володіє сімейне підприємство, яке чітко слідує принципам успішного розвитку.

Свою діяльність компанія веде з 1941 року і на сьогоднішній день це один з лідерів дитячої моди в світі. Кожного сезону дизайнери, а їх більше 100 чоловік, створюють нові ідеї для колекцій. Компанія бере участь в престижних виставках дитячої моди по всьому світу таких, як у Флоренції, Нью-Йорку та ін.

Мayoral є членом «Асоціації Контролю Якості Королівсва Іспанії» і це вже гарантує високий рівень продукції. Відмінними рисами виробів марки Mayoral є оригінальний і бездоганний крій, красиві і сміливі форми, приємні і якісні тканини, яскраві і стильні малюнки.

Мода проникає в різні сфери нашого життя, хочемо ми того чи ні. Так що, можливо до неї варто прислухатися, адже, як зараз вважають психологи і стилісти, гарно підібраний гардероб додає дітям привабливості і впевненості. Гарний одяг розвиває відчуття смаку та здібності до естетики, вчить поважати себе та інших.

МОДО – тут живе дитяча мода!

Режим роботи

Пн: з 10:00 до 21:00

Вт: з 10:00 до 21:00

Ср: з 10:00 до 21:00

Чт: з 10:00 до 21:00

Пт: з 10:00 до 21:00

Сб: з 10:00 до 21:00

Нд: з 10:00 до 21:00